Empower tööandjana

Liitu meiega!

Empoweris oled hinnatud ekspert. Meil on ambitsioonikas, kiiresti arenev ja sõbralik meeskond, kus hinnatakse kõrgelt igaühe vabadust ja vastutust.

Me investeerime oma töötajate heaolusse ja arendamisse. Usume, et kasvada saab võttes vastu uusi väljakutseid ja proovides uusi rolle.

Me oleme piisavalt suured, et Sinu teekond Empoweris sisaldaks väljakutseid ning huvitavaid projekte. Samas oleme piisavalt väikesed, et sinu arvamus loeks ja sinu sõnal oleks määrav jõud. Sinu teekonda Empoweris aitavad lisaks toetada pikaajalise kogemusega kolleegid.

Kirjeldades Empowerit kui tööandjat on just märksõnad, sõbralikud kolleegid ja hea õhkkond need, mida kasutatakse.  Hea atmosfäär ja toetav keskkond on sageli põhjus, miks inimesed tahavad koos meiega töötada!

Töö, mis loeb...

Empoweri töötajad teostavad tehnilisi täislahendusi projekteerimistöödest, teevad kõrgepinge- ja madalpinge õhuliinide erakorralist hooldus- ja remonttöid, hooldavad tuuleparke ja toetavad igapäevaselt oma tegevusega targa ühiskonna loomist, arendades digitaalseid platvorme vastavalt kliendi vajadustele.

Kasutades teenindusettevõtte põhjalikku domeenipädevust ehitame ja hooldame elektri- ja telekommunikatsioonivõrke, tehaste ja elektrijaamade teabejuhtimissüsteeme ja -teenuseid energiasektoris.

Väärtused

Meie ühised väärtushinnangud eeskuju, avatus, võitja hoiak, usaldusväärsus ja vastutus  – on aluseks pikaajalisele töösuhtele. Need märksõnad juhivad meid nii meie tegudes kui ka otsuste langetamisel.

Vaata meie väärtusi