EnerimCIS

Kliendihalduse ja arvelduse platvorm energiaettevõtetele

EnerimCIS on arendatud spetsiaalselt energiaettevõtete jaoks, et nad saaksid lihtsalt ja kuluefektiivselt hallata kliendisuhteid ja korraldada arveldust - seda nii elektri, gaasi, soojuse kui ka vee-ettevõtetes.

Miks EnerimCIS?

EnerimCIS on loodud spetsiaalselt energiaettevõtetele ja see on kõrgelt automatiseeritud platvorm, mis võimaldab lihtsalt ja kuluefektiivselt hallata kõiki kliente ning korraldada arveldust väga. EnerimCIS sobib nii keskmise kui väga suurte kliendibaasiga energiaettevõtete jaoks, sh. elektrienergia, gaasi, soojuse ja vee müügi ning võrguteenuse arvelduseks. See on ülesehitatud modulaarselt, mis võimaldab seda kiirelt ja lihtsalt juurutada vastavalt teie ettevõtte äriprotsessidele ja vajadustele.

Süsteemi on lihtne rakendada

EnerimCISi kasutades jääb ära keerukas rakendamise faas. Kõiki funktsioone kasutatakse läbi veebibrauseri ja mingit tarkvara ei pea eraldi paigaldama. Kasutajana valite sobiva keele kasutajaliidese jaoks ja oma vajadustele vastavad vaikesätted. Kasutajaliidesed põhinevad protsessidel, see omakorda muudab tegevused tõhusamaks ja süsteemi kasutama õppimise kiiremaks.

Kõrge turvalisuse tase

Meie süsteemi infoturvalisuse tase on väga kõrge. Kasutajana saate vaadata ja kasutada ainult seda infot, millele ligipääsuks teil on luba. Süsteemis on ka terviklik logifunktsioon, et infoturvalisust jälgida ja analüüsida. Põhjamaade energiaturul kehtivad mittediskrimineerimise nõuded on täidetud.

Paindlik integratsioon

EnerimCIS on äärmiselt paindlik, nii et saate seada oma konkreetsetele ärivajadustele vastava lahenduse. Süsteem EnerimCIS põhineb SOA-modulaarsele arhitektuurile. Seega pöörab meie süsteem erilist tähelepanu eri moodulite ja kolmandate osapoolte süsteemide integreerimisele. Sealjuures pakutakse igakülgseid liideseid süsteemi andmetele ja protsessidele. Süsteem EnerimCIS toetab ka väliseid integratsiooniplatvorme. Saate ka süsteemi oma spetsiifilisi rakendusi kasutades laiendada.

Kulutõhusus ja tulemuslikkus

EnerimCISil on kõrge automatiseerimistase, mis vähendab tunduvalt käsitsi tehtavate tööde hulka. Meie süsteemi automaatsed funktsioonid, sealhulgas andmevahetus energiaturul ja arveldamine, aitavad teil oma klientide teavet kulutõhusamalt hallata. Automaatsed reaalajas arveldamise protsessid pakuvad teile suurepärast arvete esitamise teenust, minimeerivad viivitusi ja kiirendavad teie rahavoolu.

Tegevused

Terviklik kliendiinfosüsteem EnerimCIS hõlmab järgmisi tegevusi:

  • Klientide haldamine
  • Toodete haldamine
  • Kokkulepete haldamine
  • Tarbimise asukoha haldamine
  • Ühenduste haldamine
  • Tööprotsessid
  • Tööjärjekord
  • Arved
  • Nõuete haldamine ja kogumine
  • Aruandlus
Tahad teada rohkem?